Erfgoeddag: Sportlabels

Ben jij een sporter of eerder een modeontwerper? Tijdens deze doorloopworkshop combineren we sport met mode en ontwerpen we een logo dat bij je favoriete sport past!

Praktische informatie

  • Wanneer

    , van tot
  • Voor wie

    Voor de hele familie

  • Talen

    Nederlands
  • Praktische informatie

    • Gratis deelname
    • Max. 15 deelnemers aan tafel
    • bij een lege stoel kan er een andere deelnemer plaatsnemen
    • max. 15 minuten per deelnemer
  • Ook tijdens Erfgoeddag

Dat sporters modeontwerpers kunnen worden of dat modeontwerpers ook een grote liefde voor sport hebben dat is al bewezen. Kijk maar naar Dirk Bikkembergs, hij is daar een mooi voorbeeld van.

Dirk Bikkembergs is deel van de Antwerpse zes met een eigen stijl. De stijl van Dirk Bikkembergs is vooral getekend door zijn grote liefde voor voetbal. Die is zelfs zo groot dat hij op een gegeven moment een voetbalclub koopt. Bijgevolg ontwerpt hij natuurlijk de uniformen voor de spelers. Bikkembergs heeft bijvoorbeeld een hele tijd een voetballer als logo gebruikt.


  • 1/3
    Jeroen Broeckx
  • 2/3
    Jeroen Broeckx
  • 3/3
    Jeroen Broeckx

Als jij een eigen sportlijn zou hebben, voor welke sport zou dat dan zijn en hoe zou jouw logo eruit zien? Laat je sportieve en creatieve kant maar boven komen en neem deel aan de workshop in het kader van Erfgoeddag! Wij zijn alvast heel benieuwd. Je kan ontwerpen op papier met potlood, stift en pen of verkies je naald en draad? Alles is mogelijk.

Laat die nieuwe sportmerken maar openbloeien!

Deze activiteit kadert binnen Erfgoeddag in samenwerking met FARO, die dit jaar in het teken staat van het thema 'Game on'.